2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Wschowa
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator ładowarki Stena Recycling Wschowa

Lokalizacja

Wschowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa placu produkcyjnego w zakresie gospodarki surowcami

  • obsługa i kontrola stanu technicznego urządzeń oraz maszyn

  • załadunek i rozładunek surowców, klasyfikacja materiałów

  • współpraca w dobrej atmosferze z innymi pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych

  • dbanie o sprzęt, zgłaszanie wszelkich awarii i uszkodzeń

  • udział w pracach porządkowych na terenie zakładu

Nasze wymagania

  • ważne uprawnienia na uprawnienia na ładowarkę (kat. III)

  • dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych w każdej sytuacji

  • jesteś gotowy/a do pracy od poniedziałku do piątku w systemie trzymianowym w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz nagrody premiujące wyniki

  • szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę

  • profesjonalna, atestowana odzież ochronna

  • możliwość skorzystania z programu sportowego, ubezpieczenie medycznego oraz na życie

  • bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wschowa,

Lubuskie

Lubuskie, Wschowa
ID: 911275340