2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Krzyżanówek
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator Ładowarki_ Krzyżanówek Grupa PreZero

Lokalizacja

Krzyżanówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Nowe myślenie dla czystego jutra.

Kim jesteśmy.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji paliwa alternatywnego;

  • Załadunek i rozładunek odpadów

  • Dokonywanie przeglądów stanu technicznego ładowarki i innych maszyn;

  • Bezpośredni wpływ na jakość wytwarzanego materiału;

  • Bieżące prace serwisowe przy ładowarce i instalacji.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi ładowarek kl. II;

  • Doświadczenie w obsłudze ładowarek kl. II - min. 2 lata;

  • Uprawnienia na wózki widłowe;

  • Zaangażowanie;

  • Dostępność (praca w systemie 3 zmianowym)

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Chęć rozwijania się oraz nauki.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krzyżanówek,

Łódzkie

Łódzkie, Krzyżanówek
ID: 910538916