2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Krotoszyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator ładowarki

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

DAP-TRANS Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko operatora ładowarki.

Opis stanowiska:

• wykonywanie prac związanych z transportem

• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

• uprawnienia na ładowarkę jednonaczyniową o dopuszczalnej masie całkowitej do 20 ton lub powyżej

• dyspozycyjność i elastyczność

• umiejętność pracy w zespole

• zdolności organizacyjne własnej pracy

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Realizacja obowiązku informacyjnego :

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. ) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DAP TRANS Sp. z o.o. z siedzibą, jako pracodawca.

2. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie art.6 ust.1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy wyznaczony przez Administratora.

4. Posiada Pan/Pani prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych , prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

5. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 911916305