2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Tczew
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Kotła [Tczew]

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR. Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian. www.grupagpec.pl

TWOJE ZADANIA:

  • obsługa kotłów wodnych zapewniająca ciągłość procesu wytwarzania ciepła

  • realizacja prac związanych z przygotowaniem kotłów do kontrolnych badań okresowych przeprowadzanych przez UDT

  • systematyczna kontrola poszczególnych elementów i zespołów tworzących całość urządzeń służących do wytwarzania ciepła

  • kontrola i nadzorowanie pracy urządzeń pomocniczych

  • wsparcie w realizacji zadań Pogotowia Ciepłowniczego

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne

  • praktyczna znajomość budowy i naprawy maszyn

  • znajomość podstaw techniki cieplnej

  • rzetelność i terminowość

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży ciepłowniczej oraz znajomość funkcjonowania kotłowni

  • uprawnienia energetycznych gr. II typu E (kotły wodne na paliwo stałe o mocy min. 10MW)

OFERUJEMY:

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, m.in. szkolenia branżowe, zdobywanie uprawnień

  • indywidualne wyposażenie (telefon, ubranie robocze, wysokiej jakości narzędzia pracy)

  • dodatkowe 4 dni wolne

  • opiekę medyczną, benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)

  • eventy firmowe (Dzień Energetyka, dzień dziecka, inne)

  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 912394636