2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Podgórze Duchackie
Dodane 25 kwietnia 2024

operator koparko-ładowarki, umowa o pracę, benefity

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CELSA „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o. wiodący producent stali konstrukcyjnej, wyrobów kutych oraz zbrojeń budowlanych na rynku polskim, będący liderem w branży, największa firma w województwie świętokrzyskim ciągle inwestująca w nowoczesny park maszynowy, automatyzację procesów produkcji i szkolenia pracownicze poszukuje  do pracy do jednego ze swoich oddziałów złomowych na stanowisko:

OPERATOR KOPARKO - ŁADOWARKI

(miejsce pracy – KRAKÓW)

Zakres zadań:

  • obsługa  dźwigów samojezdnych w celu  rozładunku i załadunku złomu

  • załadunek materiału do maszyny przerobowej

  • segregacja i hałdowanie złomu według klas złomu

  • obsługa placu składowego

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe – mile widziane techniczne

  • uprawnienia na  koparki jednonaczyniowe kl. I

  • praktyczne umiejętności posługiwania się żurawiem typu Fuchs lub podobnym

  • doświadczenie w pracy na żurawiach samojezdnych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • pracę na nowoczesnym sprzęcie, w bezpiecznych warunkach

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

  • wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa

  • dodatek za pracę w II zmianie

  • nagroda „Hutnik”

  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS, w tym dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci oraz dodatki świąteczne

  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne

  • atrakcyjny pakiet MULTISPORT i MEDICOVER

  • pozytywną kulturę pracy, opartą o nowoczesne metody zarządzania wspieraną przez nasze wartości

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 909360487