2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator koparki wod-kan ( STRABAG Oddział Olsztyn)

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Operator koparki

Miejsce pracy:

województwo warmińsko-mazurskie

Zadania:

  • obsługa koparki przy pracach wodno-kanalizacyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora koparki

  • ważne uprawnienia operatora koparki

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy, fachowość, zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • preferowane miejsce zamieszkania: województwo warmińsko-mazurskie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • terminowe wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca)

  • płatne nadgodziny

  • premie uznaniowe

  • pakiet usług medycznych, MultiSport, korzystne warunki ubezpieczenia grupowego

  • niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą

  • bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe i dające dodatkowe uprawnienia

  • posiłki profilaktyczne

  • zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)

Dodatkowe informacje:

Oferujemy umowę o pracę, szeroką ofertę szkoleń, prywatną opiekę medyczną oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Sp. z o.o. (ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków) w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Kontakt telefoniczny w godzinach:

Pn.-czw.:  7:30 – 16:30

Pt.:           7:30 – 12:30

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 863760990