2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Słupsk
Dodane 12 kwietnia 2024

operator koparki/spychacza/ładowarki

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Operatora koparki/ spychacz/ładowarki Zakres obowiązków:

• wykonywanie zleconych prac oraz organizacją i przestrzeganie procesów technologicznych robót.

mile widziana znajomość systemu 2D lub 3D.

Od kandydatów oczekujemy:

• znajomość infrastruktury kolejowej naziemnej,

• umiejętności pracy zespołowej,

• samodzielności, rzetelności, zaangażowania w wykonywaną pracę,

• dyspozycyjność, praca w delegacji, na terenie całej Polski. Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV poprzez platformę OLX.PL. Prosimy o dołączenie do CV zapisku: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Administratorem danych osobowych jest firma Olivia Sokołowska Oliwia. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia przetwarzania.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 884450129