2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Klecza Dolna
Dodane 11 kwietnia 2024

Operator koparki, pomocnik, prace ziemne Wadowice

Wynagrodzenie

3 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Klecza Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

PRACA

Stanowisko: Pomocnik Przy Pracach Ziemnych / operator koparki

Obowiązki:

  • Asystowanie operatorowi koparki i innym pracownikom w wykonywaniu różnorodnych prac ziemnych.

  • Pomoc przy przygotowywaniu terenu przed rozpoczęciem prac budowlanych.

  • Transport materiałów i narzędzi na placu budowy.

  • Utrzymywanie porządku i czystości na terenie budowy.

  • Wykonywanie prostych zadań manualnych według potrzeb zespołu.

Wymagania:

  • Chęć do pracy fizycznej na otwartym terenie.

  • Mile widziana umiejętność pracy na koparce.

  • Dyspozycyjność do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

  • Umiejętność pracy w zespole i gotowość do współpracy.

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, ale nie jest to wymóg konieczny.

  • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość premiowania za zaangażowanie.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży budowlanej i rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonych pracowników.

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania i dołączenia do dynamicznego zespołu, wyślij swoje CV przez OLX lub zadzwoń.

Miejsce pracy: Klecza Dolna

Lokalizacja

Klecza Dolna,

Małopolskie

Małopolskie, Klecza Dolna
ID: 911070947