2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 04 maja 2024

Operator koparki, maszyn / pracownik ogólnobudowlany (Warszawa)

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

AKG Architektura Krajobrazu Sp. z o.o. działa na polskim rynku już od ponad 20 lat i zatrudnia obecnie kilkadziesiąt osób, które rozlokowane są w naszych małych oddziałach terenowych – krakowskim, śląskim i warszawskim. Specjalizuje się w kompleksowym zagospodarowaniu terenów zielonych oraz przestrzeni publicznych i osiedlowych. Dotychczasowe realizacje można zobaczyć w naszych mediach społecznościowych i na stronie www.akg.pl

Aktualnie poszukujemy wszechstronnej i ambitnej osoby do pracy w naszym oddziale warszawskim na stanowisku operatora koparki / pracownika ogólnobudowlanego.

Zakres obowiązków:

  • obsługa koparki / koparko-ładowarki w zakresie robót ziemnych i drogowych (wykopy, korytowanie pod warstwy drogowe, profilowanie skarp i spadków terenowych, zasypki, przewożenie materiałów po placu budowy itd.)

  • praca fizyczna w zakresie architektury krajobrazu (realizacja nasadzeń drzew i krzewów, realizacja dachów zielonych, wykonywanie podbudów drogowych, montaż placów zabaw i małej architektury itd.)

  • bieżąca współpraca z inżynierami budowy / kierownikami robót w zakresie prowadzonych inwestycji

Nasze wymagania to:

  • uprawnienia operatorskie na koparkę jednonaczyniową w klasie 3 - warunek konieczny

  • min. 2 letnie doświadczenie przy profilowaniu terenu (skarpy, nasypy, przegłębienia) pod określone rzędne projektowe - warunek konieczny

  • sumienność, dokładność, duże zaangażowanie

  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie w branży budowlanej bądź ogrodniczej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy zlecenia w rozliczeniu godzinowym (stawka 32-36 zł netto - w zależności od doświadczenia) --> po okresie próbnym możliwa umowa o pracę,

  • ciekawą i przyjemną pracę na świeżym powietrzu przy realizacji inwestycji parkowych w obszarze aglomeracji warszawskiej,

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,

  • zapewniamy transport pracowników między realizowanymi budowami,

  • zapewniamy kwaterunek (hotel pracowniczy w Rozalinie) w przypadku osób spoza Warszawy - ilość miejsc ograniczona,

Oczywiście skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 866231227