2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Sobótka
Dodane 13 maja 2024

Operator koparki, ładowarki

Lokalizacja

Sobótka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Operator koparki

Miejsce pracy: Sobótka k/Wrocławia

SKALIMEX GRANTIN Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Operatora koparki, ładowarki w ciągu technologicznym w kamieniołomie produkującym kruszywo i grysy. Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, preferujemy osoby z doświadczeniem.

Zakres obowiązków:

  •  Praca przy zasilaniu linii kruszących
  • Załadunek samochodów
  • Praca w wyrobisku
  • Praca na młocie

Wymagania:

  • Wymagane uprawnienia kl. I,
  • Dodatkowe uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych lub umiejętności mile widziane (uprawnienia na kruszarkę, jako kierowca wozidła technologicznego, operator urządzeń krusząco - sortujących), mają wpływ na stawkę.

Oferujemy:

  • Pracę zapewnioną na długi okres,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne zarobki,
  • Dodatkową premię
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • Przyjazną atmosferę

W razie dodatkowych pytań wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 50*******43.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro(znak małpy)skalimex-grantin.com.pl lub w wiadomości OLX

*Do CV należy dodać klauzulę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE .

Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

Lokalizacja

Sobótka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Sobótka
ID: 619340842