2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Krowodrza
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator koparki - architektura krajobrazu

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy operatora koparki.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa koparki podczas wykonywania prac ziemnych w tym profilowanie terenu.

  • Wykonywanie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem materiałów.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy i przepisów dotyczących obsługi maszyn budowlanych.

  • Konserwacja i utrzymanie maszyny w dobrym stanie technicznym.

  • Współpraca z innymi pracownikami budowy.

  • Realizacja poleceń przełożonych oraz dbanie o terminowe wykonanie powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obsłudze koparek oraz różnego rodzaju maszyn budowlanych.

  • Umiejętności obsługi sprzętu zgodnie z zasadami BHP.

  • Znajomości podstawowych technik i procesów związanych z wykonywaniem prac ziemnych.

  • Gotowości do pracy w terenie i w różnych warunkach atmosferycznych.

  • Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • Regularne i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Umowę o pracę po okresie próbnym.

  • Możliwość odbycia szkoleń zawodowych.

Poszukujemy ludzi sumiennych, pracowitych, poważnie zainteresowanych pracą.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 909184944