2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator kalandra - 4-5,5 tys netto m/c

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SMMASH

Jesteśmy uznanym na świecie producentem i dystrybutorem spersonalizowanej odzieży treningowej dedykowanej sportom ekstremalnym.

W ciągu 8 lat zdobyliśmy zaufanie tysięcy klubów sportowych z całego świata, które ubraliśmy w indywidualnie zaprojektowaną odzież treningową. Swoją ofertę kierujemy do klientów detalicznych oraz biznesowych głównie na rynki Europy Zachodniej, gdzie klienci od wielu lat doceniają jakość premium naszych produktów.

Szukamy operatora kalandra do wykrojów odzieżowych oraz prasy płaskiej. Jeśli pracowałeś w branży odzieżowej a kontakt z dzianiną i tkaniną nie jest ci obcy ta praca jest dla ciebie. Praca polega na układaniu wykrojów odzieżowych na papierze sublimacyjnym, czynność nie wymagająca żadnych szczególnych umiejętności, po kilku minutach szkolenia można ją z sukcesem wykonywać.

Praca w systemie 1 zmianowym od 4:00- 12:00

System rozliczania akordowy.

Obowiązki:

  • Obsługa linii produkcyjnej.

  • Pakowanie wyrobów.

  • Kontrola jakości produktu.

  • Prace porządkowe.

  • Obsługa maszyn produkcyjnych.

  • Przygotowanie surowców/materiałów do produkcji.

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

  • Prace pomocnicze przy produkcji.

  • Przestrzeganie zasad BHP.

  • Kontrola wizualna jakości produktu.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Sprawność fizyczna.

  • Sumienność i dokładność.

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji.

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

  • Zdolności manualne.

  • Skrupulatność.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 913883330