2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Komorniki
Dodane 25 kwietnia 2024

operator kafara samobieżnego – budowa instalacji fotowoltaicznych

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jako firma z dużym doświadczeniem na rynku OZE (wybudowaliśmy instalacje PV o łącznej mocy ponad 35 MWp i mamy już ponad 3400 zadowolonych Klientów) na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonanych instalacji – co potwierdzają nasi Klienci. Mamy własne ekipy montażowe oraz kadry inżynieryjno-techniczne, które dzięki swojemu know-how, skutecznie procesują i przyłączają każdą instalacje PV powyżej 50 kWp.

Jeżeli stawiasz na jakość usług, które oferujesz, to już dziś prześlij swoje CV!

         Twoje zadania:

  • Obsługa kafara samobieżnego przy wbijaniu fotowoltaicznych konstrukcji gruntowych

  • Montaż gruntowych konstrukcji fotowoltaicznych

  • Nadzór nad logistyką przy transporcie kafara

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją i konserwacją urządzenia i dbałość o jego stan techniczny

  • Współpraca z firmami budowlanymi realizującymi prace ziemne podczas montażu

        Nasze wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych

  • prawo jazdy kat. C i nie są Ci straszne wyjazdy służbowe

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

        Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie zależne od wyników

  • Swobodną atmosferę i przyjazny klimat pracy

  • Formę zatrudnienia dostosowaną do Ciebie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenie wdrożeniowe i techniczne

  • Rozwój w obecnie najszybciej rozwijającej się branży OZE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ponadto informujemy, iż na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest SolarSpot SA z siedzibą w Komornikach (62-052), ul. Przemysłowa 13

2. Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji.

3. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

4. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.

5. Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do zakończenia procesu rekrutacji albo ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział.

6. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 3 lat, którego upływ nastąpi z końcem roku kalendarzowego, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta

7. Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.

8. Każdy kandydat, który udostępni swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami.

9. Podanie danych osobowych jest niezbędne celem wzięcia udziału w rekrutacji.

10. Dane nie będą podlegały profilowaniu ani nie będą przekazywane do państw trzecich.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 911106229