2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Zelów
Dodane 14 czerwca 2024

Operator/ka urządzeń dozujących formujących

Lokalizacja

Zelów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie spółka  Pollena Ewa SA, należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zelów

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prawidłowe konfekcjonowanie wyrobów pod względem jakościowym i ilościowym,

  • pakowanie wyrobu gotowego, przepakowywanie,

  • prawidłowa obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcją wewnątrzzakładową,

  • dbanie o czystość urządzeń oraz stanowiska pracy.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej.

MILE WIDZIANE:

  • aktualna książeczka sanitarna - epidemiologiczna,

  • umiejętność obsługi komputera.

TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • benefity  (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę, przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zelów,

Łódzkie

Łódzkie, Zelów
ID: 920561084