2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Lubań
Kontakt 725-257-416
Dodane 19 maja 2024

Pracownik Produkcji-Wysokie Wynagrodzenie +UoP/Sprawdź!(M/K)

Lokalizacja

Lubań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3-zmianowym?

Szukasz stabilnego zatrudnienia na pełen etat?

Mamy ofertę, która na pewno Cię zainteresuje!

Zapraszamy Mężczyzn jak również Kobiety !!!

Sprawdź!

Stanowisko: Operator wsparcia produkcji

To oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład

  • Stabilne zatrudnienie

  • Stawka godzinowa wzbogacona o szereg dodatków

  • Dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych

  • Premia frekwencyjna (500 zł brutto)

  • Premia efektywnościowa

  • Premia za poprawne przeszkolenie operatora (350 zł brutto)

  • Premia pracownik miesiąca (700 zł brutto)

  • Premia z tytułu wprowadzenia projektu racjonalizatorskiego (300-400 zł brutto)

  • Premia uznaniowa

  • Praca w systemie 3 zmianowym

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

Twoje zadania:

  • Obsługa linii produkcyjnej

  • Regulacja maszyn

  • Zakładanie materiałów na linię produkcyjną i regulacja zakładek

  • Kontrola jakościowa opakowań jednostkowych i pakowanie wyrobu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami

  • Kontrolowanie i dbanie o urządzenia pomiarowe

Niezwłocznie napisz do nas wiadomość o treści LUBAŃ na numer 7-2-5-2-5-7-4-1-6

skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy naszą ofertę!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubań,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubań
ID: 917481490