2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator/ka Produkcji

Wynagrodzenie

4 600 - 5 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Manualna obróbka wyrobów gotowych,

  • Wzrokowa kontrola jakości,

  • Sortowanie,

  • Pakowanie gotowych produktów.

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne,

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,

  • Skrupulatność, komunikatywność i otwartość na rozwój,

  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym premię produkcyjną, dodatek zmianowy oraz dofinansowanie dojazdów do pracy.

  • Możliwość uzyskania certyfikatu w pół roku oraz przejścia na wyższy poziom (awans) i wyższe zarobki nawet do 5950 zł brutto.

  • Dofinansowane zajęć sportowych.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Zniżka na firmowe produkty u usługi.

  • Parking dla pracowników.

  • Strefa relaksu.

  • Bony żywieniowe.

  • Dofinansowanie do wypoczynku.

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.

  • Paczki świąteczne.

  • Program rekomendacji pracowników.

Warunki zatrudnienia

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Align Technology AFAB Sp. z o.o.

  • Praca w systemie 4 brygadowym,

  • Pakiet szkoleń stanowiskowych – nauczymy Ciebie wszystkiego od podstaw.

  • Lekka produkcja w klimatyzowanej hali produkcyjnej.

  • Nowoczesne zaplecze socjalne, szatnie, stołówka, strefy odpoczynku.

ALIGN TECHNOLOGY - o firmie

Pomagamy milionom pacjentów zyskać piękny uśmiech. Dołącz do zespołu Align Technology – globalnej firmy, która odmieniła życie ponad 10 milionów pacjentów. Nasze rozwiązania z zakresu ortodoncji i stomatologii zachowawczej pomagają milionom pacjentów na świecie w uzyskaniu uśmiechu, o którym zawsze marzyli. Jako część naszego międzynarodowego zespołu, pomożesz nam w dalszym budowaniu pozycji Align i naszych marek na rynku jako lidera. Nasze centrum operacyjne na Europę zlokalizowane jest we Wrocławiu. Również we Wrocławiu otworzyliśmy zakład produkcyjny - pierwszy w Europie, a trzeci na świecie, produkujący system Invisalign. To strategiczna inwestycja firmy, w której w ciągu najbliższych lat pracę znajdą tysiące uzdolnionych osób, chcących wspierać piękne uśmiechy. Chcesz się dowiedzieć więcej o nas i o możliwościach, jakie daje Align? Odwiedź naszą stronę www: www.aligntech.com/careers.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 894681370