2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Rybnik
Weronika
Dodane 10 czerwca 2024

Operator/ka montażu z doświadczeniem. Język niemiecki lub angielski.

Wynagrodzenie

10 200 - 10 650 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma powstała w 2011 roku i koncentruje się na produkcji i rozwoju akumulatorów litowo-jonowych do pojazdów elektrycznych. W 2022 r. był największym na świecie producentem akumulatorów do pojazdów elektrycznych, z udziałem w rynku światowym wynoszącym 37%.

MIEJSCE PRACY

  • Arnstadt, NIEMCY

OCZEKUJEMY

  • Znjomość języka niemieckiego B1 lub języka angielskiego C1

  • Doświadczenie na linii montażowej minimalnie 2 lata

OFERUJEMY

  • Przeciętne ZAROBKI 2 500 €

  • DARMOWE zakwaterowanie

  • Tygodniowe ZALICZKI

  • BEZPŁATNY transport z miejsca zakwaterowania do pracy

  • zwrot kosztu za przejazd do Niemiec

  • niemiecka umowa o pracę

OPIS STANOWISKA

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych do kompletacji i montażu zestawów akumulatorowych (bloki akumulatorowe do samochodów elektrycznych)

  • Wykonywanie kontroli jakości podczas produkcji i dokumentowanie ich w systemie wewnętrznym

  • Wykonywanie kontroli parametrów i systemów zgodnie ze specyfikacjami

  • Praca po 8 lub 10 godzin

Nie czekaj, wyślij do nas swoje CV jeszcze dziś!

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Manuvia Polska (nr cert. 3289)

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 919671271