2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Lędziny
  7. Obsługa produkcji - Blich
Randstad Polska
Dodane 01 maja 2024

operator/ka maszyn produkcyjnych - Lędziny, transport pracowniczy

Lokalizacja

Lędziny, Blich

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy i chcesz rozpocząć ją jak najszybciej? Interesuje Cię stabilne zatrudnienie i jasne warunki współpracy? Praca na produkcji nie jest Ci obca?

3x TAK? Świetnie, mamy dla Ciebie ofertę!

Wyślij do nas swoje CV i rozpocznij pracę w  firmie z branży automotive.

Miejsce pracy: Lędziny

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatny urlop),
  • premię wakacyjną i świąteczną,
  • kartę lunchową do automatu o wysokości 100 zł,
  • pracę w systemie trzy zmianowym (6:00 -14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)
  • po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • nadgodziny dla chętnych w soboty: płatne 100%,
  • transport pracowniczy z Mikołowa, Łazisk, Wyr, Orzesza, Tychy Chłodnicza,
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek,
  • możliwość skorzystania z platformowy Randstad PLUS (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny).

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (m.in. zgrzewarka, prasa, giętarka, piła),
  • nadzorowanie maszyn w procesie produkcyjnym,
  • produkowanie wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i systemem jakości.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • zaangażowania w powierzoną pracę,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Lędziny, Blich
ID: 910741543