2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Płońsk
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator/ka maszyn poligraficznych \ introligator/ka

Wynagrodzenie

4 242 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma poligraficzna Manual Service poszukuje Pracowników Produkcji na stanowisko operator maszyn poligraficznych / introligator

Miejsce pracy: Płońsk

Nie wymagamy doświadczenia – odpowiednie szkolenia stanowiskowe przeprowadzamy na miejscu. Poszukujemy zarówno kobiet jak i mężczyzn .

Oferujemy

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        Dobrą atmosferę pracy,

·        Ciekawy zakres zadań,

·        Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·        Narzędzia potrzebne do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv za pomocą przycisku aplikowania z dopisaną klauzulą

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmę Manual Service z siedzibą w Płońsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 677147443