2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Karczew
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator/ka maszyn

Lokalizacja

Karczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Nicator Films sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku i jest prężnie rozwijającym się producentem folii spożywczej i opakowaniowej. Obecnie zatrudniamy ponad 110 osób w naszym nowoczesnym i certyfikowanym (BRC Global) zakładzie produkcyjnym.

Miejsce pracy: Brzezinka 34A, okolice Karczewa

Zakres obowiązków:

·        Obsługa, nadzorowanie maszyn i urządzeń produkcyjnych

·        Kontrola zgodności wykonywanych wyrobów

·        Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz stan techniczny urządzeń

·        Sporządzanie zapisów z wykonanej pracy

·        Wsparcie procesów produkcyjnych

Nasze oczekiwania:

·        Sumienność oraz dobra organizacja pracy

·        Dyspozycyjność, kreatywność, zaangażowanie

·        Umiejętność i chęć do pracy w zespole

·        Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·        Umowę o pracę na pełny etat

·        Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się i bezpiecznej firmie

·        Praca w pełnym wymiarze godzin

·        Niezbędne szkolenia i wsparcie doświadczonych pracowników

·        Atrakcyjne systemy motywacyjne dla pracowników

·        Benefity: dodatkowe ubezpieczenie na życie w PZU, fundusz socjalny

·        Wynagrodzenie miesięczne

Kandydatów prosimy o przesłanie CV zawierające dane kontaktowe, kontakt telefoniczny pod numerem tel:69*****32 lub dostarczenie bezpośrednio do firmy.

Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie      z poniższym oświadczeniem: ‘Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2018 NICATOR Films Sp. z o.o. z siedzibą w Brzezince 34A, 05-480 Karczew, (tel. 22 780-95-50 ) jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych (maksymalnie 2 lata). Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, a także przeniesienia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Kandydat posiada prawo cofnięcia zgodny w dowolnym momencie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Karczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Karczew
ID: 689643251