2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gdańsk
  7. Utrzymanie ruchu - Matarnia
Emilia Baczewska
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator/ka linii produkcyjnej - darmowy dojazd

Lokalizacja

Gdańsk, Matarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zapraszamy do naszej lodowej krainy!

Przestań szukać! Wskocz z nami na pokład, wykorzystaj swoje doświadczenie i jednocześnie osłódź sobie pracę pysznymi lodami i smakołykami, których twórcą od dzisiaj będziesz właśnie Ty!

Praca w fabryce lodów w Baninie, koło Gdańska.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • zarobki do 7100 zł brutto
  • bezpłatny transport (autobus z Gdańska, Kościerzyny, Kartuz, Żukowa, Somonina, Mirachowa, Linii, Sierakowic),
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego,
  • parking dla pracowników (auto i rower),
  • sklepik zakładowy: do 70% taniej na produkty m.in.  Lipton, Magnum, Carte Dor, Hellmans, Amino, Dove, Cif, Knorr itd.
  • prywatna opiekę medyczna, karta sportowa i grupowe ubezpieczenie na życie,
  • nieograniczony dostęp do lodów w godzinach pracy,
  • dodatkowy płatny urlop wypoczynkowy,
  • paczki świąteczne.

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,
  • utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów,
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyny oraz porządek w miejscu pracy,
  • koordynowanie i nadzorowanie prac zespołu,
  • przezbrajanie oraz regulacja maszyn i urządzeń.

oczekujemy

  • podstawowej obsługi komputera,
  • minimum 2-letniego doświadczenia związanego z obsługą maszyn produkcyjnych lub techniczną obsługą maszyn przemysłowych,
  • doświadczenia w liderowaniu małym zespołem ( od 4-10 osób)
  • posiadania zdolności organizacyjnych
  • chęci do rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • dyspozycyjności do pracy 3- zmianowej w systemie 4- brygadowym,
  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możliwości wyrobienia.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Matarnia
ID: 912189554