2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Koszalin
Marcin
Dodane 12 czerwca 2024

Operator Hamowni 4x4, Elektromechanik - M4 Performance

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko elektromechanika - operatora hamowni podwoziowej.

Jesteśmy firmą, która od początku swojego istnienia związana jest z elektroniką, motoryzacją oraz motorsportem.

Naszym wymogiem jest doświadczenie na podobnym stanowisku oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań. Jeżeli posiadasz wiedzę na temat tuningu lub elektroniki silnikowej będzie to dodatkowym atutem, jeśli nie – nauczymy Cię!

Większość wykonywanej pracy to modyfikacje mechaniczne oraz elektroniczne w autach osobowych oraz do motorsportu.

Obowiązki na stanowisku:

  • Obsługa hamowni podwoziowej

  • Drobna mechanika (wymiana turbin, komponentów silnika)

  • Diagnostyka komputerowa, praca z programatorami oraz diagnoskopami.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stałe zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B

  • Pracę przy ciekawych projektach, często związanych z motorsportem (mocne auta uliczne, wyścigowe i do driftu)

  • Możliwość szkoleń i rozwoju w branży

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy

  • Doświadczenie w mechanice/elektromechanice

  • Wiedza o elektryce i elektronice silnikowej

M4 Performance

Szczecińska 57c,

75-122 Koszalin

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 703115669