2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Radom
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator frezarki CNC – RADWAG Radom

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zaczęło się w 1984 roku w Polsce i trwa nadal, ale już dawno przekroczyło granicę – od lat nasze produkty są sprzedawane i użytkowane na całym świecie.

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko operator frezarki CNC.

Miejsce pracy:

RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Bracka 28.

Zakres obowiązków:

  • obsługiwanie frezarki CNC,

  • kontrolowanie gotowego wyrobu z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych,

  • przygotowanie narzędzi, mocowań itp. do ustalonego programu,

  • nadzorowanie wykonywanego zlecenia i wprowadzanie ewentualnych korekt,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • mile widziana znajomość systemu sterowania FANUC,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • chęć rozwoju i dalszej nauki.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w komfortowych warunkach i w doświadczonym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 731548944