2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Mielec
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Frezarki CNC

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma GPPH S.C. poszukuję chętnych do pracy na stanowisku:

OPERATOR FREZARKI CNC

 OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • znajomość oprogramowania FANUC

  • dokładność i odpowiedzialność

  • gotowość do pracy zmianowej

 OBOWIĄZKI:

  • obsługa frezarki 3-osiowej

  • uzbrajanie maszyny (pomiar narzędzi oraz bazowanie detalu)

  • dbanie o stan techniczny maszyny

  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów

 CO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów

  • prace w dynamicznym i kreatywnym zespole

  • wsparcie i motywacja ze strony zgranego zespołu

  • benefity MultiSport, LuxMed- 100% refundacji, ubezpieczenie grupowe;

Do aplikacji prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 914584877