2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Kozy
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator frezarek CNC - praca od zaraz

Wynagrodzenie

27 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kozy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AVIOMECHANIKA Sp. z o.o. jest polską, prywatną firmą produkcyjną, utworzoną w 2005 roku. Firma specjalizuje w obróbce skrawaniem dla branży lotniczej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w dziale produkcji.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa i ustawianie frezarki CNC

  • zazbrojenie narzędzi oraz mocowania zgodnie z technologią

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • wykonywanie pomiarów na stanowisku przyrządami uniwersalnymi

  • praca w systemie 3 zmianowym.

Nasze wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego

  • kreatywność

  • niekaralność

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dodatkowa premia za jakość i wydajność

  • możliwości rozwoju zawodowego i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwe nadgodziny

  • hala klimatyzowana

  • bardzo dobre warunki socjalne

  • praca na nowoczesnym parku maszynowym

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)

  • prywatna opieka medyczna - wysoki pakiet w TU Zdrowie - wariant E

  • premie świąteczne oraz dodatek wakacyjny

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne dla dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień (na żurawie oraz wózki widłowe).

Lokalizacja

Kozy,

Śląskie

Śląskie, Kozy
ID: 811492315