2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Koszalin
ESPERSEN
Dodane Dzisiaj o 07:11

Operator, Espersen Poland

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto?

Potrzebujesz świeżości, nowych zadań, przestrzeni do własnego rozwoju?

Z nami możesz więcej! Oferujemy:

  • Okazję do rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej organizacji;
  • Bezpłatny dostęp do usług fizjoterapeuty oraz gabinetu pielęgniarki;
  • Pakiet szkoleń dopasowanych do stanowiska i przyjazny proces wdrożenia;
  • Smaczne posiłki oraz gorąca kawa i herbata w kantynie pracowniczej;
  • Zniżki na firmowe produkty;
  • Dofinansowanie do: karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, okularów, biletów do kina i teatru;

Aktualnie szukamy:

Operatora

Twoje główne zadania to:

  • Bieżąca obsługa, ustawienie oraz kontrola maszyn i urządzeń produkcyjnych z zachowaniem ciągłości i efektywności produkcji;
  • bieżąca kontrola procesu pakowania pod kątem zgodności ze specyfikacją oraz założonymi kosztami produkcji;
  • dbałość o surowiec, narzędzia oraz sprzęt;
  • jest to przede wszystkim praca w zespole, Twoja praca wpływa na pracę innych.

Jesteś:

  • osobą precyzyjną, systematyczną, dobrze zorganizowaną;
  • masz pozytywne nastawienie;
  • odpowiedzialny za swoją pracę, lubisz rozwiązywać problemy;
  • samodzielny, ale wiesz, jak zapewnić, w razie potrzeby, zaangażowanie kolegów;
  • dyspozycyjny- praca w systemie dwuzmianowym.

Ważne, abyś posiadał(a):

  • książeczkę do celów sanitarno- epidemiologicznych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 901031252