2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Lamki
Dodane 16 maja 2024

OPERATOR CNC z możliwością przyuczenia.

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lamki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma działająca na rynku od ponad 40 lat zajmująca się głównie produkcją akcesoriów meblowych poszukuje pracownika na stanowisko OPERATOR CNC z możliwością przyuczenia.

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC, w tym ustawianie programów i parametrów cięcia

  • Programowanie wycinarek CNC oraz wprowadzanie korekt w programach.

  • Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, itp.).

  • Bieżąca konserwacja maszyn i narzędzi.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.

  • Mile widziane wykształcenie techniczne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zdolności organizatorskie i samodzielność w działaniu.

Lokalizacja

Lamki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lamki
ID: 918699917