2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 19 czerwca 2024

Operator CNC | Wymagane auto | HEIDENHAIN 530/640 | ZACHODNIE NIEMCY

Wynagrodzenie

12 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Chcesz wyjechać za granicę, ale NIE wiesz od czego zacząć lub się BOISZ ?

NIE MA SPRAWY! WYŚLIJ CV – Znajdziemy Ci pracę!

  • Solidne wynagrodzenie (między 2400 – 3200 netto Euro / miesiąc )

  • zatrudnienie zgodne z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy

  • Pomagamy z zakwaterowaniem oraz w załatwianiu spraw urzędowych

  • Zapewniamy wsparcie polsko i niemieckojęzycznego koordynatora

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa tokarek i frezarek CNC, Heidenhain

  • obróbka i produkcja elementów dla przemysłu

  • niezależna konfiguracja maszyn CNC

  • pielęgnacja i konserwacja maszyn - znajomość rysunku technicznego

  • testowanie i mierzenie obrabianych przedmiotów

WYMAGAMY:

  • Własne auto

  • Język niemiecki A1 lub angielski A1 + chęć nauki

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie zawodowe jako operator maszyn CNC

  • Sprawność fizyczna

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Szybkość i precyzja

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą i być może wkrótce powitamy Cię w Żółtej Drużynie.

Czy masz jakieś pytania?

Odwiedź naszą stronę, wpisz w wyszukiwarkę Google;) HEVELIO DE

Napisz do nas lub zadzwoń!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 865908119