2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Grudziądz
Dodane 18 kwietnia 2024

operator CNC, umowa o pracę

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Pracownicy Hydro-Vacuum S.A. stanowią najważniejszy kapitał naszego przedsiębiorstwa. Jako Firma zajmująca się konstruowaniem i produkcją pomp, systemów pompowych oraz odlewów zatrudniamy grono inżynierów (konstruktorów, technologów, projektantów, konsultantów technicznych) oraz operatorów maszyn tokarskich, frezarskich, odlewniczych. Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator CNC

Co możemy ci zaoferować?

  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach, gdzie będziesz miał możliwość wykorzystania swojej wiedzy i wprowadzenia swoich propozycji w życie,

  • dużą samodzielność w działaniu

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie socjalne w postaci dofinansowania na święta i wakacje

  • ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i kursach finansowanych przez Pracodawcę

  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów zawsze gotowym do pomocy

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa i programowanie maszyn CNC

  • ustawianie maszyny i przygotowanie materiału do obróbki

  • monitorowanie procesu obróbki i dokonywanie ewentualnych korekt podczas pracy

  • sprawdzanie jakości wykonanej obróbki i dokonywanie ewentualnych poprawek

  • konserwacja i konserwacja maszyn oraz narzędzi

Czekamy na zgłoszenia kandydatów z doświadczeniem w pracy na tokarkach i frezarkach.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hydro – Vacuum S.A., ul. Droga Jeziorna 8, 86-300 Grudziądz, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 698176011