2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bożepole Wielkie
Dodane Dzisiaj o 16:02

Operator CNC - tokarz, frezer

Lokalizacja

Bożepole Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje obowiązki:

  • programowanie i obsługa maszyn CNC (sterowanie Heidenhain, Fanuc, Sinumeric Traub TNA)

  • prawidłowa realizacja procesu skrawania, dobór i wymiana narzędzi

  • nanoszenie korekt w programach

  • kontrola detali przyrządami pomiarowymi

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC (tokarki, frezarki i centra obróbcze CNC wieloosiowe)

  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wsparcie merytoryczne przełożonego i zespołu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system nagród

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

Lokalizacja

Bożepole Wielkie,

Pomorskie

Pomorskie, Bożepole Wielkie
ID: 883724613