2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Suwałki
Dodane 26 kwietnia 2024

operator CNC / tokarki i frezarki / Suwałki / jednozmianowa

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Stanowisko: Operator tokarek/frezarek CNC

Firma ZWM Waraksa Sp. z o.o. poszukuje operatora tokarek/frezarek CNC, który dołączy do naszego zespołu w dziale produkcji. Jesteśmy producentem wysokiej jakości elementów metalowych, a jako operator tokarek CNC będziesz odgrywał kluczową rolę w procesie produkcyjnym.

Obowiązki:

  • Obsługa i programowanie tokarek i frezarek CNC marki HAAS w celu produkcji części zgodnie z wymaganiami technicznymi

  • Podstawowa znajomość G-kodów

  • Ustawianie i kalibracja maszyn

  • Monitorowanie procesu produkcji i dokonywanie niezbędnych korekt

  • Wymiana narzędzi i utrzymanie ich w dobrym stanie technicznym

  • Kontrola jakości wyprodukowanych części i identyfikacja ewentualnych usterek

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze tokarek CNC oraz programowaniu na odpowiednim oprogramowaniu

  • Znajomość rysunku technicznego i analiza tolerancji

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

  • Precyzja, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole i współpraca z innymi działami

  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie kolegów z zespołu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Praca w systemie jednozmianowym 6:00 - 14:00

Jeśli jesteś zmotywowanym i doświadczonym operatorem tokarek CNC, który chciałby dołączyć do naszej firmy, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail. W zgłoszeniu prosimy o uwzględnienie informacji dotyczących doświadczenia zawodowego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Dokładna lokalizacja
Podlaskie, Suwałki
ID: 914658026