2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Orienta Polska
Dodane 03 maja 2024

Operator CNC (różne stopnie zaawansowania)

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

esteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Obecnie dla naszego Klienta z branży kolejowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją procesów produkcyjnych;

  • Wykonywanie zleceń na podstawie rysunku technicznego i kodu NC;

  • Samodzielne pisanie kodów na maszynie (Heidenhain TNC135, TNC426);

  • Dobór parametrów obróbki skrawaniem;

  • Dobór narzędzi i przyrządów potrzebnych do wykonania zlecenia;

  • Kontrola jakościowa wytworzonych detali w oparciu o dokumentację techniczną;

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • Doświadczenie w obsłudze frezarek CNC ze sterowaniem będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność samodzielnego programowania z pulpitu operatora (Heidenhain / Fanuc)

  • Wykształcenie średnie/zawodowe techniczne lub kursy w zakresie obsługi obrabiarek CNC;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z firmą;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system podstawa+premia;

  • Praca pon.-pt. w systemie 3-zmianowym;

  • Dodatkowy pakiet medyczny;

  • Aktywne podnoszenie kwalifikacji (kursy, szkolenia);

  • Dodatek pieniężny za własny dojazd do pracy;

  • Karta prepaid

  • Świadczenia pieniężne z okazji wakacji, świąt.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 914648475