2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świdnica
Ola
Dodane 28 maja 2024

Operator CNC / Operator Produkcji - Nowa stawka! Od 5450 zł brutto*

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

AAM jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji systemów napędowych. Firma posiada fabryki i biura w Stanach Zjednoczonych (Michigan, Nowy Jork i Ohio), Brazylii, Chinach, Anglii, Szkocji, Indiach, Niemczech, Japonii, Meksyku i Korei Południowej. Do fabryki zlokalizowanej w Świdnicy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator CNC / Operator Produkcji

Główne zadania:

·        obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC),

·        kontrola wyrobu zgodnie z Planem Kontroli

·        sterowanie procesem zgodnie z zasadą SPC (Statystyczna Kontrola Procesu)

·        obsługa narzędzi pomiarowych właściwych dla stanowiska, produktu i operacji,

·        przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących w miejscu pracy

·        staranna realizacja powierzonych zadań

Wymagania:

·        wykształcenie: minimum zawodowe, preferowane w zakresie tokarstwa, szlifierstwa, frezerstwa, obróbki skrawaniem

·        doświadczenie zawodowe: preferowane co najmniej roczne w obsłudze maszyn CNC lub 2 lata pracy w przemyśle związanym z obróbką metali

·         preferowane znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie - stawka wejściowa od 4450 zł/brutto

·        premię miesięczną - do 1000zł miesięcznie!

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę

·        pakiet sportowy

·        dofinansowanie do posiłków

·        możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.

*stawka wejściowa + premia miesięczna

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 677533208