2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 03 maja 2024

Operator CNC Frezer, Tokarz "Walker Precision Engineering Polska"

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Walker Precision Engineering Polska zajmuje się obróbką części wykonanych z aluminium, stali oraz tworzyw sztucznych. Produkcja dla znanych klientów z branży lotniczej, przestrzeni kosmicznej. Firma posiada trzy placówki: Tychy , Londyn oraz Glasgow w Szkocji (siedziba)

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: frezer/ tokarz cnc

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie detali na maszynach sterowanych numerycznie zgodnie z wymogami produkcyjnymi i jakościowymi,

  • Kontrola zgodności produktu z podaną dokumentacją techniczną

  • przygotowywanie, ustawianie parametrów, obsługa i nadzorowanie pracy maszyn,

  • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi,

  • programowanie maszyn CNC (sterownie Sinumerik, Heidenhain, Fanuc)

  • prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji produkcyjnej,

  • współpraca z technologami/programistami,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie w ustawianiu i obsłudze maszyn CNC będzie dodatkowym atutem,

  • kandydat musi posiadać wiedzę na temat sposobu obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,

  • wymagamy podstawowej znajomości zagadnień branży, Oferujemy: możliwość dokształcenia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zasadnicze wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji

  • system premiowania

  • dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia,

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • możliwość pracy w nadgodzinach.

Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną, szukającą pracy to wyślij swoje CV za pośrednictwem serwisu OLX oraz dołącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 746767711