2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kokotów
Dodane 13 czerwca 2024

Operator CNC - Frezer, stolarnia

Lokalizacja

Kokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Brand Creation zatrudni specjalistę na stanowisko : OPERATOR CNC - Frezer na stolarni

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Możliwość rozwoju zawodowego

Praca w młodym zespole

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Pakiet medyczny (ubezpieczenie, opieka medyczna)

Zakres obowiązków:

Ustawianie maszyny

Ustawianie narzędzi

Nadzór nad wykonywanym procesem

Optymalizacja pracy

Programowanie przy użyciu cykli maszyny

Prace serwisowe przy maszynie

Oczekiwania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane doświadczenie w stolarni

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV za pomocą wiadomości OLX.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Kokotów,

Małopolskie

Małopolskie, Kokotów
ID: 708830988