2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Olszowa
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator CNC - Frezer

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olszowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Operator CNC - Frezer | Nowak Okucia Meblowe

Nowak Okucia Meblowe, lider w produkcji okuć i akcesoriów meblowych, poszukuje do swojego zespołu zdolnego i zmotywowanego Operatora CNC - Frezera. Dołącz do nas i wspieraj nasze dążenie do doskonałości w każdym detalu!

Obowiązki:

  • Precyzyjna obsługa maszyn CNC ( 3-osiowych), w tym uruchamianie i nadzór nad procesem produkcyjnym.

  • Programowanie CNC bezpośrednio z poziomu maszyny.

  • Realizacja projektów zgodnie z dokładną dokumentacją techniczną.

  • Kontrola jakości produkowanych elementów, zapewnienie ich zgodności ze specyfikacją.

  • Zarządzanie stanowiskiem pracy, w tym dbałość o czystość i porządek, oraz konserwacja powierzonego sprzętu.

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego – niezbędna do precyzyjnego wykonania zadań.

  • Rzetelność i dokładność – ceniąc jakość nad ilość.

  • Umiejętność pracy w zespole – współpraca jest kluczem do naszego sukcesu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiadające Twoim umiejętnościom i zaangażowaniu.

  • Praca w systemie jednozmianowym.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z wszystkimi przysługującymi benefitami.

  • Możliwości rozwoju zawodowego, dzięki dostępowi do nowych technologii i szkoleń.

  • Doskonałą atmosferę w pracy, w zespole, który wspiera się i wspólnie dąży do celu.

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie, Nowak Okucia Meblowe czeka właśnie na Ciebie! Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu ekspertów.

CV prosimy składać w siedzibie firmy:

ul. Granitowa 47, 63-600 Olszowa lub poprzez OLX.

Lokalizacja

Olszowa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Olszowa
ID: 909181723