2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Stanisławów Pierwszy
Dodane 05 kwietnia 2024

Operator CNC - Frezer

Lokalizacja

Stanisławów Pierwszy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Bericap Polska Sp z o.o. światowy lider w produkcji zamknięć z tworzyw sztucznych w związku z rozwojem Działu Narzędziowni poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy k/ Legionowa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn - frezarki CNC

  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Dobór narzędzi, parametrów obróbki, przyrządów obróbczych do danego procesu technologicznego.

  • Ustawianie i korygowanie parametrów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze frezarki CNC

  • Dobra znajomość rysunku technicznego i zagadnień obróbki metalu

  • Sumienność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę (2 zmiany).

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity Pracownicze: bilety do kina, dofinansowanie zajęć sportowych, paczki świąteczne.

Prosimy o zawarcie w CV następującej zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).

Lokalizacja

Stanisławów Pierwszy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stanisławów Pierwszy
ID: 902344604