2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Rybie
Dodane 10 czerwca 2024

Operator CNC Frezarki

Lokalizacja

Rybie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

WARSAW NUMERICAL CONTROL SP. Z O. O. to joint venture między Grupą Le Piston Français (Francja) i Sevilla Control (Hiszpania), jest przedsiębiorstwem przemysłowym działającym w branży lotniczej. Firma położona jest na terenie kompleksu przemysłowego PZL Warszawa-Okęcie na lotnisku w Warszawie. WNC produkuje elementy mechaniczne dla przemysłu lotniczego .Obecnie Poszukujemy Operatora CNC Frezarki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Frezarek CNC l

  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu.

  • Bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary).

  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

  • Współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Technologia).

  • Nasze wymagania

    • Znajomości obróbki skrawaniem.

    • Znajomości narzędzi skrawających.

    • Umiejętności czytania rysunku technicznego.

    • Zdolności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.).

    • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14; 14.00-22.00; 22-6.00).

      To oferujemy

      • Pracę na pełny etat (praca od poniedziałku do piątku, 06-14.00,14-22.00,22-06).

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

      • Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie+ Premię regulaminową co miesięczną.

      • Pakiet szkoleń wdrażających.

      • Pakiet socjalny (bony na święta+ paczki dla dzieci).

      • Wyjścia integracyjne.

      • Pyszną kawę, herbatę, owoce, lody.

      • Wydłużoną płatną przerwę.

      • Bezpłatny parking dla pracowników firmy.

      • Dofinansowanie do kart Multisport.

      • Dofinansowanie do wypoczynku.

Lokalizacja

Rybie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rybie
ID: 919554970