2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Pionki
Dodane 02 kwietnia 2024

Operator CNC - Frezarki 3 osie, Frezer CNC

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pionki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Narzędziownia MEGA-PLAST Sp. z o.o. z siedzibą w Pionkach poszukuje frezerów CNC, którzy dołączą do naszego zespołu.

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat zajmuje się produkcją form, wykrojników o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres zadań:

• Obsługa i programowanie frezarek numerycznych

• Wykonywanie części zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

• Umiejętność czytania rysunków technicznych

• Obsługa podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych

• Znajomość mechanicznej obróbki metali (parametry, narzędzia)

• Mile widziana znajomość oprogramowania CAD/CAM

• Umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w profesjonalnej Firmie przy produkcji jednostkowej.

  • Możliwość doskonalenia zawodowego

Praca na nowoczesnych maszynach CNC.

Lokalizacja

Pionki,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Pionki
ID: 900790005