2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Niebuszewo
The Customization Group Poland Sp. z o.o.
Dodane 28 maja 2024

Operator cięcia na ploterach tnących

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa ploterów tnących (preferowana znajomość obsługi summa, fotoba, zund, bullmer, esko/konsberg)

  • Wykonywanie zadań przełożonego według standardów oraz norm wraz z kontrolą produkcji

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi komputera i skanera kodów kreskowych

  • komunikatywna znajomość języka polskiego

  • znajomość języka angielskiego (obsługa programów na ploterach tnących)

  • dyspozycyjność -> praca dwuzmianowa: I zmiana 6-14, II zmiana 14-22. Dostępność w systemie pracy z rozpoczynającym się tygodniem pracy: niedziela- czwartek oraz poniedziałek- piątek.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki finansowe (wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa)

  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach (w okresach zwiększonej sprzedaży i wysokiego sezonu)

  • owoce, kawa, herbata

  • dobra lokalizacja, blisko centrum miasta (tramwaj: przystanek „Dobromiry”; autobus: przystanek „lubeckiego wiadukt” )

  • parking dla pracowników

  • przyjazna atmosfera w pracy

  • dodatkowe benefity i świadczenia

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 834731533