2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdynia
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Operator ciągnika siodłowego w porcie Gdyni

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Bailey Industries Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy w porcie Gdyni jako operatora ciągnika siodłowego

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków:

• Obsługa ciągnika siodłowego w zakresie przemieszczania kontenerów (lub innych jednostek ładunkowych) na terenie terminala zgodnie z wytycznymi

• Weryfikacja zgodności przemieszczanych kontenerów z instrukcją dostępną w systemie operacyjnym terminala

• Praca zgodna z obowiązującymi przepisami BHP oraz wewnętrznymi procedurami

• Utrzymanie czystości ciągnika

Nasze wymagania:

• Prawo jazdy kat. B lub C

• Gotowości i chęci do wykonywania odpowiedzialnych zadań

• Gotowości do pracy w 12-godzinnym, zmianowym systemie pracy, włączając niedziele i święta

• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

• Odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania

To oferujemy:

• Zatrudnienie w największym terminalu kontenerowym na Bałtyku, nastawionym na nieustanny rozwój.

• Elastyczny grafik pracy

•Bezpłatne szkolenie

• Pracę w zgranym zespole

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu

Informacje o firmie Bailey Industries sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Bailey Group. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się zatrudnianiem wykwalifikowanych pracowników oraz optymalizacją procesów zatrudnienia.

Prosimy o zawarcie formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Bailey Industries  sp. z o.o..

Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są dla potrzeb rekrutacji, nie są profilowane. Zamieszczanie w aplikacji dodatkowych danych osobowych (np. wizerunek) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie.  Aplikujący posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 918409372