2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Rzeniszów
Dodane 22 maja 2024

Operator kierowca ciągnika rolniczego

Lokalizacja

Rzeniszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Eko Grand w Rzeniszowie, ul. Zielona 10, zatrudni operatora ciągnika rolniczego do pracy przy stabilizacji gruntu

Obowiązki:

- praca przy stabilizacji gruntów ciągnikiem Fendt 936 z recyklerem, przyczepą do rozsypywania spoiwa lub beczką z wodą;

- dbanie o powierzony sprzęt, a w szczególności: mycie, wymiana frezów, oraz prace konserwacyjne związane z powierzonym sprzętem;

- praca na terenie województwa śląskiego

Wymagania:

- Prawo jazdy B lub T (mile widziane dodatkowe kategorie);

- Doświadczenie w pracy dużymi ciągnikami rolniczymi;

- Dyspozycyjność;

- Umiejętności z zakresu organizacji pracy w tym praca w zespole a także sumienność, odpowiedzialność i uczciwość;

- Przestrzeganie obowiązujących norm BHP;

Szczegóły do uzgodnienia w trakcie rozmowy.

Rafał

Lokalizacja

Rzeniszów,

Śląskie

Śląskie, Rzeniszów
ID: 920053843