2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Polesie
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator, branża meblarska - 2 zmiany, bez doświadczenia, dla każdego!

Wynagrodzenie

4 550 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

HSS WORK SP. Z O.O.(nr certyfikatu 22915)

Obecnie dla swojego Klienta, producenta mebli, poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • OPERATOR/KA OKLEINIARKI

  • OPERATOR/KA PIŁY PANELOWEJ

LOKALIZACJA: ul. Srebrzyńska, Konstantynów Łódzki.

!! NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !!

NASZA OFERTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po 6 miesiącach zatrudnienie bezpośrednie,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,

  • Wynagrodzenie zasadnicze 4300 zł brutto

  • Premia frekwencyjna do 250 zł brutto,

  • Premia wydajnościowa do 250 zł brutto,

  • Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku - bez zmiany nocnej!

  • Dla pracowników bez doświadczenia oferujemy przyuczenie przez doświadczonych operatorów.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn (okleiniarka lub piła panelowa), nadzorowanie pracy maszyn,

  • Praca z narzędziami pomiarowymi,

  • Kontrola jakości produkowanego wyrobu oraz wytwarzanych elementów

  • Utrzymanie porządku na stanowisku,

  • Wykonywanie okresowych czynności obsługowych maszyny.

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn - mile widziane!

  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,

  • Chęć do nauki i rozwoju,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX lub zapraszamy osobiście do biura HSS WORK: Łódź, ul. Piotrkowska 270 pok. 318, piętro 3.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 854551073