2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kutno
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator biogazowni

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Obsługa agregatów CHP

  • Rozładunek dostaw i załadunek substratów do procesu

  • Kontrola procesu fermentacji

  • Dokonywanie obchodów obiektu, raportowanie nieprawidłowości w procesie oraz awarii

  • Dbanie o sprawność urządzeń i maszyn, utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • Usuwanie drobnych awarii, czyszczenie i konserwacja maszyn

  • Pobór prób

  • Sporządzanie stosownej dokumentacji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • Odpowiedzialność

  • Możliwość pracy na wysokości powyżej 3m

  • Mile widziane uprawienia SEP: E1, E2, E3

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu SCADA

  • Mile widziane prawo jazdy kat. T

  • Mile widziana umiejętność obsługi ładowarki teleskopowej i uprawnienia kategorii 1 WJO

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • System wynagrodzeń obejmujący premie kwartalne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i uprawnień UDT, SEP

  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego

  • Praca w przyjaznym zespole

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 914110410