2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Kosmaty Borek
Dodane 20 maja 2024

Operator automatycznej linii lakierniczej

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kosmaty Borek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·         Obsługa automatycznej lakierni UNISON

·         Lakierowanie elementów w procesie produkcji wielkoseryjnej

·         Kontrola jakości powłok lakierniczych

·         Konserwacja i czyszczenie urządzeń

·         Weryfikacja jakościowa malowanych elementów zgodnie ze standardami firmy.

NASZE WYMAGANIA:

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Dyspozycyjność

·         Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

·         Dbanie o terminowość wykonywanych prac

 ·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

·         Stabilne warunki zatrudnienia/umowa o pracę

·         Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego

·         Szkolenia stanowiskowe

Wynagrodzenie zależne od stopnia umiejętności i zaangażowania pracownika.

Lokalizacja

Kosmaty Borek,

Podlaskie

Podlaskie, Kosmaty Borek
ID: 888381394