2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nad Stawem
W. Legutko Sp. z o.o.
Dodane 13 czerwca 2024

Operator automatu pakującego

Lokalizacja

Nad Stawem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o. jest największą w Polsce rodzinną firmą ogrodniczą. Z MIŁOŚCIĄ DO ROŚLIN od 1992 roku pielęgnujemy pozycję zaufanego dostawcy na rynku ogrodniczym. Źródłem naszego sukcesu jest praca u podstaw, blisko ziemi i z miłością do roślin. Wierzymy w pracę zespołową opartą o dokładne wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania m.in.:

- obsługa automatu pakującego torebki z nasionami,

- kontrolowanie jakości wytworzonego produktu,

- realizacja zleceń produkcyjnych

-prace polowe związane z pielęgnacją roślin i zbiorem nasion.

Wymagania:

- umiejętności techniczne (zmysł techniczny pozwalający zrozumieć pracę maszyny, opanować obsługę urządzeń),

- dokładność, sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- dodatek funkcyjny,

- dodatki frekwencyjne.

Lokalizacja

Nad Stawem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nad Stawem
ID: 769146863