2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kielce
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator automatów spawalniczych

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy wiodącym na rynku międzynarodowym dostawcą armatur. Indywidualne rozwiązania dla klientów to nasza specjalność. Łącznie ponad 100 zmotywowanych pracowników pracuje na sukces naszej firmy.

Aby wzmocnić nasz zespół w Spawalni, poszukujemy osoby na stanowisko:

Umowa na czas nieokreślony | pełny etat | w systemie 2-zmianowym

Zakres obowiązków:

  • Spawanie elementów ciśnieniowych na stanowiskach zautomatyzowanych wg klasy wykonania EN ISO 5817-B

  • Ustawianie i obsługa urządzeń spawalniczych - mechanicznych i automatów

  • Umiejętność spawania metodami 135/141

  • Mile widziana znajomość metody PTA (15)

  • Umiejętność w rozpoznawaniu niezgodności spawalniczych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne

  • Doświadczenie zawodowe w spawaniu metodami 135/141

  • Książeczka spawacza i certyfikaty ww. metodach lub gotowość do ich pozyskania

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)

  • Znajomość oznaczeń materiałowych wg. norm EN i ASME

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie zmianowym)

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Program grupowego ubezpieczenia na życie

  • Pakiet benefitów: Fundusz Świadczeń Socjalnych

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 722788418