2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Osowa
Dodane Dzisiaj o 11:23

Operator Atrakcji w Parku Rozrywki

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania

Operator Atrakcji (Dział Operacyjny) • obsługiwał różne atrakcje w parku, jak Wielki Drakkar, Totem Wikingów, Rollercoaster Wikingów • przyjaźnie witał gości odwiedzających atrakcje, za które jesteś odpowiedzialny • odpowiedzialny za sprawne wsiadanie i zsiadanie gości z atrakcji • kontrolował system zabezpieczeń (zapięcie i sprawdzenie pasów) • dbał o miejsce pracy tak, aby było bezpieczne i czyste • mógł pełnić także inne role, np. animatora lub kasjera

Jesteś osobą:

• która dobrze czuje się w pracy w zespole • która z pasją podchodzi do pracy z klientem • która jest gotowa do pracy również popołudniami i w weekendy • która jest sumienna i odpowiedzialna • która chce pracować dorywczo

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy,

  • dla naszych pracowników oferujemy bezpłatny wstęp do wszystkich Naszych parków rozrywki oraz zniżki na produkty w sklepach i restauracjach w naszych parkach.

  • pracę na umowę zlecenie w dni, które Ci odpowiadają,

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 911235408