2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Nowy Targ
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator assistance

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

NEVUS Wypożyczalnia samochodów

Stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta

Twój zakres obowiązków

-obsługa telefoniczna i e-mailowa klientów wypożyczalni zgodnie z przyjętymi standardami,

- obsługa systemu wypożyczalni, prowadzenie ewidencji zleceń wynajmów oraz kontrola dokumentacji dot. najmów w systemie informatycznym

- koordynowanie terminowości wydań i zwrotów samochodów

·   kontakt z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie aktualizacji i przedłużeń wynajmów

·  dyżury telefoniczne w wybrane weekendy i święta

·  dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania pracodawcy

·         komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

·         zaangażowanie

·         umiejętność pracy zespołowej

·         znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

·         umiejętność pracy pod presją czasu

·         bardzo dobra organizacja pracy własnej

·         mile widziane czynne prawo jazdy kat. B; znajomość branży,

Pracodawca oferuje

·         stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie wraz z elastycznymi godzinami pracy dostosowanymi do pracownika

·         możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń

·         indywidualne wdrożenie do pracy na stanowisku

·         przyjazną atmosferę pracy

Proszę przesłać CV. Informacje pod numerem telefonu: 78*****88

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 835980111