2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rybnik
Dodane 17 kwietnia 2024

OJOJOJ.PL / Specjalista ds. Sprzedaży / Handlowiec

Wynagrodzenie

4 300 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

OJOJOJ.PL to nowatorski portal oferujący pomoc mobilnych fachowców.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy – Opiekun Partnera Biznesowego

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

  • Obsługa partnerów biznesowych na najwyższym poziomie

  • Aktywny kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami biznesowymi

  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji

  • Pozyskiwanie nowych partnerów

  • Reprezentowanie firmy w kontakcie z kontrahentami (spotkania, targi)

  • Odnawianie relacji z klientami nieaktywnymi

  • Współpraca z pozostałymi działami w organizacji

  • Negocjowanie warunków sprzedaży

  • Budowanie własnego portfela klientów

  • Raportowanie oraz prowadzenie statystyk

  • Wprowadzanie informacji do systemu CRM

  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu oferty firmy

  • Budowanie trwałych i partnerskich relacji opartych o obsługę klienta z najwyższą i jakością i starannością

    Poszukujemy osób spełniających poniższe wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość mentalności przedsiębiorcy

  • Chęć nawiązania długotrwałej współpracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność

  • Naturalne predyspozycje do kontaktu z klientem

  • Orientacja na klienta zewnętrznego

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży

  • Umiejętność aktywnego słuchania

  • Zaangażowanie

  • Orientacja na cel

  • Samodzielność

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość rynku usługowego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizję sprzedażową OD 10% DO 20% BRUTTO

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zlecenie na 3 miesiące)

  • Okres próbny – 3 miesiące

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość pracy na Home Office

  • Możliwość rozwoju

CV w formie PDF wraz z datą urodzenia i zdjęciem proszę załączać za pomocą portalu OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 912567876